| ioana3432B a întrebat:

Vreau sa ii cumpăr un telefon mamei mele, de preferat Samsung. Aveți vreo idee ce model i-aș putea lua? Ceva mai adecvat pentru o mamă, ușor de folosit dar și la un preț accesibil.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un telefon normal cu taste, orice marca. Daca nu stie cum este cu telefoanele smart, nu te incurca cu asa ceva.

| sierra1 a răspuns:

"Samsung...Ceva mai adecvat pentru o mamă"

bugetul alocat fiind de cât?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A20e, optimizat bine pentru ce foloseste mama ta. Si... de preferat sa ii blochezi aplicatiile de pe ecranul de pornire, sa nu le mute sau cine stie ce big grin

| Legion7X a răspuns:

A20s sau a21s.

| Flar3 a răspuns:

Un A32 ar merita, depinde ce buget ai...