| Jjhgh a întrebat:

Vreau sa îi iau la bunica mea de ziua ei un parfum, dar nu stiu de care, ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady million de la paco rabanne da poate nu o caracterizează, un parfum când îl iei trebuie sa te caracterizeze sa te definească parfumul se alege în funcție de personalitatea care o ai da nu cred ca vei da greș cu parfumul asta toate parfumurile cel puțin toate de la paco rabanne sunt bune

| DuckDodgers0 a răspuns:

XS Pure

| ElisssssaMihaelaConstandache a răspuns:

Încearcă parfumul unisex sospiro sau cele de la yodema miros bine dar nu persistă mirosul. Întreab o pe mama ta sau tatal tau ca trebuie sa stie ce i place.Succes