| Crs a întrebat:

Vreau sa imi comand ceva de pe un site din afara si trebuie sa fac plata paypal. Nu prea ma descurc. ma poate ajuta cineva sa imi explice ce trebuie sa fac. (Eu am un card de la Piraeus Bank.)

1 răspuns:
| maimutza118932 a răspuns:

Deci prima data intri pe paypal.com si iti faci cont.[ai nevoie de data cand expira cardul, numarul cardului, si mai multe informatii] apoi iti trasmiti bani de pe contul' bancar pe paypal iar dupaiai poit sa cumperi.