| rebekka11 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou, dar nu ma pot decide intre Samsung Galaxy S2 si Samsung Galaxy Beam. Ceva sfaturi?,, De ce l-as cumpara pe acela si nu pe celalalt``? Ceva sfaturi, avantaje, etc?

3 răspunsuri:
| rares1414 a răspuns:

S2 parerea mea ii mai bun usor de folosit ii rezistent si foarte folositor funda?

| RomaniucEugen a răspuns:

Cumparati S 2. Cel mai util lucru care il poti face cu el este acela sa te lauzi ca il ai. Sincer, cumparati S 2 big grin

| costelminunatudinu a răspuns:

Am eu un Samsung galaxy beam I 8530 nou 0 minute vorbite pe el :0763500849 Bucuresti