| CatalinD03 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon: telefonul sa fie cu touchscreen si sa fie Samsung si as vrea sa imi cumpar un Samsung galaxy s3 e bun?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intrebi daca este bun? La ora asta e varful celor de la Samsung si cel mai bun telefon al momentului dupa Samsung Infuse 4G. Samsung Galaxy S III, telefonul care se încarcă prin aer.
Bafta!

| Iama a răspuns:

Eu abia mi-am cumparat un Samsung s3 si e super tare. Intra aici si vezi un spfert din tot ce poate sa faca http://www.buhnici.ro/......stii/.Sper ca te-am ajutat :D