| Xanor a întrebat:

Vreau sa imi deschid o afacere,dar vreau sa imi spuneti ce credeti ce este mai profitabil, un restaurant cu mancare de casa sau un brand de haine?

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Depinde de multe lucruri laughing

| mbncf a răspuns:

Un restaurant, dar trebuie să ai grijă la zona pe care o alegi să fie cât mai populată și fără alte aglomerări de restaurante în preajmă și desigur, calitatea mâncării, ambientul, personalul și altele contează. Sunt multe aspecte de care depinde succesul într-un anumit domeniu.