| lauramonica a întrebat:

Vreau sa imi fac o pagina pe Facebook. dar nu stiu despre ce.
Idei de nume va rog! Primul raspuns bun din primele 20 de min FUNDA:*

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Numele tău.Acum este deja penibil să îţi pui tot felul de ''chiţibuşeli'' drept nume.Asta fac doar puştoaicele lipsite de creier care au vârsta cuprinsă între 10-15 ani.
Ce ai zice de un simplu ''Laura Ramona'' sau ''Laur Ramona''?(nu am înţeles prea bine care e numele tău).

| lauramonica explică (pentru Ramonaaaa):

Ideea este ca eu vreau sa imi fac pagina de LIKE!

| iuliiiiiiiiia a răspuns:

Hmmmm...poti face o pagina despre o vedeta, un show tv sau pur si simplu un num oarecare de exemplu : razi cu lacrimi, te iubesc sau poate nu, daca mi-ai citit numele asta lung da un LIKE!