| dydy_8264 a întrebat:

Vreau sa invat limba franceza si pentru asta m-am gandit ca am nevoie de ceva id-uri din franta.Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe Google.ro "id-uri din franta", "id-uri de fete din franta", "id-uri de baieti din franta" etc. o sa-ti apara site-uri cu id din Franta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iti iei o carte de franceza de la o librarie cu tot ceea ce e nevoie sa stii in limba franceza.

Iti urez un Paste fericit! Noapte buna si toate cele bune,
xXxDeeaxXx

| atoatestiitoarea a răspuns:

Dau cursuri gratuite
id uri:
kelly_diote, anne_orrac, jack_houzi, otto_bus, vincent_tim, jean_nemard, james_sah, sop_alain, paul_honney...

| dydy_8264 explică:

Deea am incercat si chestia cu cartea dar nu a mers.cel mai bine e sa vb cu cineva de cunoste aceasta limba.asa ca astept in continuare raspunsuri la intrebarea mea. funda!