| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Vreau sa invat sa stau in maini dar imi e puțin frica. Cineva care stie sa o faca va rog spuneti-mi si mie cum. Sau daca ati invatat dintr-un tutorial va rog sa mi-l dați. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ValentinnaV a răspuns:

Daca vrei sa stai in maini peretele iti va fi cel mai bun prieten. Pune o perna la cativa centimetri de perete, stai cu fata spre perete pune-ti mainile pe perna si incearca sa iti pui picioarele pe perete astfel incat sa stai pe verticala cu spatele la el..roaga pe cineva sa iti puna picioarele lipite de perete daca nu poti singura..Si incearca sa stai cat mai mult..Intai iti trebuie echilibru..Usor usor lasa-te in jos si apoi ridica-te la loc.Ia o pauza de 5 minute si incearca iar.Fa asa cateva ziel ca sa capeti echilibru.

Ps : Pune perna aia jos daca nu vrei sa iti spargi capul -.-'' Crede-ma eu nu am pus-o si m-am ales cu doua cucuie laughing
Daca ai incheieturile nu cine stie ce te sfatuiesc sa nu incerci, sa nu iti luxezi mana. Bafta :*

2 răspunsuri:
| Ghost99 a răspuns:

Salut uite aici http://www.youtube.com/watch?v=DftzJuIt-tE succes. Funda?

| CapraSnitzi a răspuns:

Trebuie sa ai un echilibru foarte bun in primul rand, apoi cand te pui in maini, sprijina-te de ceva cu picioarele pentru a-ti gasi echilibrul, dar ai nevoie si de o forta mare in brate.
incearca. dar ai grija sa nu te ranesti. bafta!