| Iustin95 a întrebat:

Vreau sa ma angajez la metro 2 care este aproape de mine, am 2 pr care lucreaza acolo ne stim de 15 ani eu am 21 unu din ei este la legume si celalalt la bauturii, si am decis ca vreau sa ma angajez si eu da nu din cauza ca sunt ei acolo, eu an decis lucrul asta si ei imi zici vino la legume vino la bauturii si nu stiu ce sa aleg care ar fi mult mai avantajos la legume sau la bauturii dau funda multumesc

1 răspuns:
| ElSueno a răspuns:

Cred că mai bine ai merge la legume, n-ai ce să spargi pe acolo și în mare parte știi cum arată o legumă. Dacă mergi la băuturi există mereu riscul de a sparge o sticlă de 300 de lei pe care va trebui s-o plătești, și nu cred că știi toate băuturile că să poți ajuta potențialii clienți.