| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar vopsea acrilica pentru unghii si nu stiu de unde as putea sa iau.imi puteti spune un magazin de unde sa pot cumpara? multumesc kiss love struck

Răspuns Câştigător
| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Se gaseste in tot felul de magazine cu accesorii sau cauta in magazine cu utilaje poate vei gasi cevawinking

2 răspunsuri:
| allyssa a răspuns:

@raul99vulcan -am gasit in Hornbach vopsea acrilica, iti multumesc ca ai raspuns la intrebarea mea. happy

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Se gaseste in tot felul de magazine cu accesorii sau in magazine cu utilaje eventual magazine tunsori cosmetica...