| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa~mi fac adresa de e~mail dar nu stiu cum

11 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Daca vrei imi lasi un mesaj cu id-ul tau si o sa te ajutwinking

| metonst54 a răspuns:

Te duci la sediul Yahoo si il cauti pe director, vorbesti cu el si ii ceri voie laughing

| RappK a răspuns:

Fara adresa de e`mail nu aveai cum sa ai cont pe TPUhappy..deci inseamna k ai una...sau daca ai id de mess scrie id`ul urmat de @yahoo.com :p

| Madalina_4750 a răspuns:

Daca ai id insemna ca ai si adresa de email. scrii id-ul iar apoi @yahoo.comwinking

| alexandra_2644 a răspuns:

Punand un "@yahoo.com" la coada la adresa de mess

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.yahoo.com sing up :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa imi fac email

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Claudiu sunt vreau sa imi fac o adresa de e_mail si nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www cotet ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa -mi fac adresa de email dar nu stiu cum