| FaraNumePls a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon dar nu stiu ce telefon *facepalm*. Ma gandeam la ceva iphone 7 plus... ori A8 rolling on the floor vreau sa fie mare (am o obsesie) si sa faca poze misto dar sa ma tina si bateria ceva vreme... pareri ceva?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Alege A8 face poze superbe, daca ai mai multi bani ia P20 PRO, ala da, face poze bestiale.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Eu nu as alege niciunul dintre cele doua. Iphone are un soft cu circuit inchis si nu prea poti face personalizari pe el iar seria A de la Samsung nu e prea buna la poze. Mai bine alege ceva din seria S. Deasemenea telefoanele Nokia fac poze bune. Au lentile Carl Zeiss.
Dar cam tarziu te-ai gandit sa iei telefon. A trecut Blak Friday la eMag.