| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi spuneți o mică povestioară de dragoste despre un băiat timid și o fată vorbăreață ❤
Dau fundă!

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

El era frumușel și timid, ea corva urâtă și cu tupeu. L-a îndrăgostit, apoi și-a bătut joc de el.

| Hammurabi a răspuns:

Ai uitat să spui că povestioara trebuie să fie în limba română. laughing

| 1997onur a răspuns:

Pai era și este un băiat simplu și prăjit numai și numai după fata asta inima asta și băiatul ăsta o iubești cu adevărat pe fata asta pe inima asta mai mult ce orice și oricine orice ar fi și sar întâmpla da uite ca ia nu prea adică deloc ba chiar și îl urâte de moarte pe băiatul ăsta da ia fata asta inima asta pe care o iubește băiatul ăsta mai mult ca orice și oricine da ia nu știe ceva ca ia oric căt mult o să-l urască el o s-o iubesc și mai mult și tot mai mult cu cât nu o să-l vrea să-l vadă el nu o sa se apropie niciodată și oooooooooooooooooooooofrgrămada pe care ia nici nu are idee ce ar face băiatul ăsta pentru ia si numai pentru ia numai dacă iar vedea umbra puțin de tot final? Nu nu există final nu are cum sa existe așa ceva atata timp cât inima asta o iubește numai și numai pe ia nu va exista vreodată un finla și o viață de ar trece merita sa iubește chiar de nu o vad și stai stai de fapt o vădhappy dar nu este ia sunt doar niște străini care seama cu ia da nu este ia sunt o grămadă de fete care semăna cu ia da tot degeaba -_- nici una nu este și nu va fi vreodată ca ia în viața asta în inima asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reală sau fictivă?

| Celestina003 a răspuns:

Exista un anime așa, sono bisque doll Wa koi wo suru. ...am văzut 3 episoade dar nu este genul meu.

| Morbid a răspuns:

El era mutãlãu cu ea si ea s-a plictisit de el si s-a dus sa se hoho cu altii.
End of the story.