| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti parerea voastra despre blogul meu, daca aveti rabdarea de a citi tot:):D este o poveste interesanta zic eu;) si daca vreti sa lasati si niste comentarii pe blog mai bine;;). http://povesteamea.blogz.ro/

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Am citit povestea tahappyEu zic ca e mai bine sa il uiti si faci bine ca pleci la o verisoara ca sa nu te ma gandesti mereu la el. Dupa parerea mea e cam nesimtit.Stiu ca il iubesti si ca e greu dar asta e viata.E chiar fain blogul tauwinking