| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi șterg contul de pe TPU, ce se va șterge și ce va rămâne? Ai va părea rău unui utilizator TPU că voi părăsi platforma?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa ramana tot ce ai raspuns si ai intrebat sub numele anonim.

| dullcat a răspuns:

Nu cred ca ramane nimic. La cine are contul sters/dezactivat, scrie Anonim la numele de profil si nu mai poti da click pentru a-i vedea activitatea adunata.

| anonim3247 a răspuns:

Timpul mediu de reținut un răspuns e de 20 de secunde.
Deci ești uitat după 20 de secunde chiar dacă nu îți ștergi contul.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Eu zic sa te razgandesti. Vad ca oferi raspunsuri bune si ar fi pacat sa ne parasesti.