| mugurel021978 a întrebat:

Vreau sa plec in Italia (Venetia) de Craciu la niste prieteni, am auzit ca daca iti faci rezervare din timp la avion gasesti bilete foarte ieftine. Stie cineva unde gasesc bilete low-cost?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Incearca la www.wizzair.com

| alinutzacodruta a răspuns:

Wizzair.com merita orice banut big grin

| alinutzacodruta a răspuns:

Eu una sunt foarte multumita de preturiwinking

| raluk20 a răspuns:

Incearca la wizzair sau blueair... eu mi-am gasit anul trecut pe net cu 3 euro bilet in care erau incluse si taxele d aeroport insa trebuie sa platesti cu card-ul ceea ce presupune sa ai un card pe numele tau. happy