| IAmDone a întrebat:

Vreau sa plec intr-o tara straina, America, Anglia, etc. Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asigurate ca ai un servici stabil si sa nu fie teapa, bani de chirie si mancare si restul vine mai tarziu, bicicleta e buna sa mergi la munca e mai putin costisitoare, eu m-am lasat de masina si imi place mai mult cu bita sa merg la servici.

| drogh a răspuns:

Pentru a parasi tara, trebuie sa te asiguri ca ai un motiv bine intemeiat si nu pleci de nebun. Al doilea pas e sa stii ca te poti descurca in Anglia cu limba, cu oamenii, ca te vei putea descurca pe acolo, etc. Si al treilea pas e sa te gandesti bine daca situatia financiara iti permite asta.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Eu una m-aș duce în SUA sau Anglia. Pe primul loc e SUA.