| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa pun si eu niste clipuri video pe un Sony Ericsson walkman,dar nu reusesc, stie cineva cum se procedeaza?!

1 răspuns:
| Padurariu_Cosmin_1999 a răspuns:

Da de unde vrei sa il pui daca de pe calculator pe telefon baga cablul de date in calculator si intra in memoria telefonului daca ai win.7 iti va aparea ceva cu import image si mai jos scrie ceva de genul open file dai ocolo. dupa ce intra creaza un folder cu numele "Video"si copii clipurile acolo si atat.