| anastasiamaria a întrebat:

Vreau sa pun un anunt pe olx.ro Cum trebuie sa procedez cand o pers a vazut anuntul si i-a convenit.

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Georgiana, ca să pui anunt pe olx trebuie să i ti faci cont, după ce ai contul activat de ei te duci si apesi sus unde scrie adaugă anunt nou, apesi acolo si ai posibilitatea de a adăuga anuntul tău, trebuie să selectezi categoria, dapinde ce vinzi, electronice gen:Televizoare dvd playere etc, altă categorie este de fashion adică modă acolo vinzi haine, pantofi etc, tu ce vinzi? Să stii că multe lucruri in special televizoare le am vindut pe mercador actualul olx, merită să faci cont sint seriosi, si nu percep comision, okaziile.ro percep comision. Multă sănătate, sper că te am ajutat atit cit m am priceput, i ti doresc mult succes.

| Roxana_Cirlan_1992 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vreau sa imi fac cont pe olx dar nu îl pot instala îmi zice ca nu este disponibil în tara mea.dar eu sunt în România

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incă ceva, pe olx nu trebuiesc date calificative ca pe okazii, tu i ti pui acolo numărul tău iar după ce te sună cineva si ai dat produsul, dezactivezi sau stergi anuntul, si acolo te intreabă, de ce vrei să dezactivezi produsul si ai intrebările lor: M am răzgîndit nu mai vreau să il vind, sau olx te a ajutat să i ti vinzi produsul? si atunci tu bifezi acolo la olx te a ajutat, asta doar dacă produsul tău a fost vindut pe olx. De unde esti? Dar in principiu să fii atentă la cite vizualizări ai pe anuntul tău, il poti modifica oricind, doar apăsind butonul modifică, il poti vedea oricind apăsind butonul cu mausul evident previzualizare. sau il poti sterge dezactivind anuntul si spunindu le lor motivul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde esti? Te am intrebat eu, nu te intreabă cei de la olx, tu acolo să scrii corect adresa ta de mail si numărul tău de telefon, ca să poată lua legătura cu tine cei interesati de produsele pe care vrei să le vinzi. Baftă!

| Stetcoioan52 a răspuns:

Lucrez in cartujes 100eoru0757568008 numrul meu da

| Stetcoioan52 a răspuns:

Lucrez in cartujes prete fals da 07575680008numrul meu da

| Dragoi_Alin_1985 a răspuns:

Tablet aodys

| Robert_Stefano_1978 a răspuns:

Angajez sofer taxi in Constanta.Nr tel:0765555591

| Durdea_Neli_1978 a răspuns:

Cum pun anunt pe olx

| Bogdanel_Bogdan_1991 a răspuns:

Caut de munca că drujbist

| Mihaela_Popa_1978 a răspuns:

Angajez barman de sezon in Costinesti, salariu atractiv, nr tel. 0749999422