| raluca1601 a întrebat:

Vreau sa pun un pariu cu cineva. Pe ce sa pun pariu? Da ceva asa mai "special", nu suc, nu pizza, altceva. Idei? Ceva mai distractiv, sau orice. Ideiii?

5 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

De exemplu pe un ceas sau un telefon daca te tine sau il tine sau pe un mp3 happy

| homosapienbone a răspuns:

Fata sau baiat?

| raluca1601 explică (pentru homosapienbone):

Fata si baiat. Da nu asta conteaza. Zi orice, pe ce sa punem pariu. ca nu am idei

| homosapienbone a răspuns (pentru raluca1601):

Depinde. Pe un abonament la sala de fitness timp de o luna. Sau abonament la piscina. Sau mai ieftin pe o iesire-n oras la care sa faca cinste.

| existadragoste a răspuns:

O partida de sex.Hai mai pe bune, ce este asa greu sa gandesti? pe bune scuza-ma daca te supar dar pe bune acum.