| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa pun un video pe youtube dar nu stiu despre ce. Funda happy

8 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Fa un videoclip de Craciun.

| RaduTN a răspuns:

Depinde la ce te pricepi tu, poti face un videoclip cu poze de Craciun si pe fundal sa pui colinde, sau poti face un videoclip amuzant, ca sa-ti dau o idee, pune un filmulet cu desene animante si pe fundal pui manele, dar manele sa aiba putina logica, uite un videoclip ca sa te inspiri: www.youtube.com/watch?v=FtYIBgaEwX0
De obicei muncesti ceva, ceva la un videoclip de genul dar sunt foarte amuzante si o sa ai like-uri si vizionari la un videoclip de genul.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga o melodie cu Bass puternic

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing ala-i laughing

| Bie19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei...happy

| CaSiHai a răspuns:

Ce ai zice sa faci despre pitipoance cum face bromania si bianca adam sau zmenta

| suntroman a răspuns:

Fa si tu cum face zmenta sau ddh

| Bie19 a răspuns:

Un video vlog.Cam cum face bianca adam