| Mihaela a întrebat:

Vreau sa scriu o carte, despre o poveste de dragoste, si bla bla bla. Am nevoie de un nume de baiat. Pe tipa o sa o cheme Rose-Marrie. Dar pe baiat?:d Numele care imi place, primeste funda!

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Erick, Mark, Tom, Marco, Alejandro, Kent, Winston.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Savy a răspuns:

Daca nu poti gandi un nume simplu da baiat, cum te astepti sa scrii o carte?

| Ayna a răspuns:

Azor sau Tisar happy

| Mihaela explică:

@Savy, ma astept sa scriu o carte, pentru ca imi vin repede ideile, dar nu e acelasi lucru. M-am tot gandit la ceva nume care sa-mi placa, si nu mi-a venit nici unul in minte, care sa mearga cu povestea mea de dragoste. Oricum va multumesc tuturor pentru ajutor!

| cdinu a răspuns:

Christian big grin sau juan miguelhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonardo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dantetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sergiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fhilyp_emanuel

| sparky34 a răspuns:

Jean-Paul