| ralukaserban96 a întrebat:

Vreau sa scriu si u o carte despre geografie.
Puteti sa imi dati si mie o idee cum sa incep si cum sa termin?

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

Incepi cu introducerea si termini cu pareri despre acea tema. Geografia e un domeniu vast.

2 răspunsuri:
| liviubat a răspuns:

Ce anume vrei sa scrii despre geografie? Sunt atatea lucrari in domeniu. Ai facut studii in domeniu? Incearca sa dai mai multe detalii despre ceea ce vrei sa tratezi si poate venim cu o idee. Insa eu cred ca nu cum incepi si cum termini e estetial, ci ce vei strie intre ecestea doua. Mult succes!

| ralukaserban96 explică:

Ms.
ti-aam dat si o fundita
mai vreau raspunsuri