| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scriu un articol impreuna cu inca o persoana pe un blog cu articole diverse.

Despre ce credeti ca ar trebui scris in aceasta perioada? Ce articole vi s-ar parea interesante?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti blogger si nu stii despre ce sa scrii. Vii aici si intrebi pe noi cand tu ar trebui sa ai idei.
Si eu sunt blogger, dar ideile nu le caut pe internet. Totul vine de la sine, dar se pare ca nu stii in ce limba vorbesc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hahaha
Am un blog renumit, nu imi spune mie astea.

Stiu despre ce sa scriu, dar vreau pareri.

Degeaba scriu ceva ce imi place mie si celorlalti nu asa ca intreb ca sa ma documentez!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Un blogger renumit nu isi cauta pareri pe internet. Renumit unde? In DarkWeb sau in DeepWeb? Daca stii ce reprezinta aceste doua. Du-te si mai invata despre blogging. Nu mai incerca sa vinzi castraveti la gradinar, ca nu tine.
Am lucrat eu pentru bloggeri renumiti si nu te incadrezi deloc la categoria"renumit".
Am scris articole pentru blog-ul lor, dar alegeam impreuna ce articole sa scriem. Nu intram pe TPU sa cerem pareri, idei.
De fapt inca nu stii ce inseamna blogging-ul cu adevarat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuza-ma, dar am zis ca am blogul renumit si nu ca sunt eu renumit!

Iar tu ai spus ca ai lucrat pentru bloggeri renumiti.

Eu am public tinta la articole, dar pe mine nu ma cunosc prea multi.

Deci e diferenta mare

| MadalinG99 a răspuns:

Despre despartiri, relatii, Craciun,