| max_4494 a întrebat:

Vreau sa scriu un roman. Puteti sa-mi dati o tema interesanta?

Răspuns Câştigător
| Anecherry a răspuns:

Eu zic sa-ti alegi o tema care te pasioneaza, nu una asa-zisa interesanta. vei avea mai multa inspiratie si mai multe idei. teme sunt destule, dar trebuie sa te focalizezi pe lucruri, pe care le stapanesti binisor cel putin. bafta:*

2 răspunsuri:
| Paaandaaa a răspuns:

Pai depinde ce roman vrei sa scrii, cu ce teme.eu oricum iti dau cateva titluri:
-Viata de adolescenta
-Intalnire cu destinul
-Pierdute(alegi tu unde ex: in pestera), alunecate in Rai
-Paradisul noptii
-Greseala de copil
-Asasin in serie
-Iubirea care distruge
pff...numai stiu daca mai imi vine o idee o sa ti-o spunwinking

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Poti pune putin accent pe lucrurile care iti plac (de ex mie imi plac povestile cu vampiri asa ca m-am apucat sa scriu un roman despre vampiri, pr mea ii plac povestile de dragoste s.a.)