| Floricica1968 a întrebat:

Vreau sa șterg contul, cum sa procedez?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Contacteaza administratorul la "contact" si spune-i ca vrei sa stergi contul.

| dannyel86 a răspuns:

"Pentru a şterge contul TPU.ro trebuie să trimiţi un mesaj, folosind funcţia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de email cu care te-ai înregistrat în cadrul comunităţii. Atât întrebările cât şi răspunsurile nu vor mai fi şterse, ci vor apărea pe site ca şi cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la această metoda, din dorinţa de a fi fair-play faţă de utilizatorii care au acordat fundiţă pentru răspunsurile care acum urmează să fie şterse. În cazul în care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie însoţită de acte doveditoare."
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente