| Unbearable a întrebat:

Vreau sa stiu carti EXTREM DE ASEMANATOARE cu cea pe care am citit-o:,, Poveste de Craciun, de Charles Dickens", daca a citit cineva.
As vrea sa mai citesc tot ceva de genul, nu neaparat despre Craciun sau...
Mersi!

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

De ce vrei sa citesti ceva ce seamana cu ceva ce ai mai citit? De ce nu citesti ceva ce nu a mai citit? Ceva nou...

| Nymphetamine a răspuns:

@PuzZle,uite ca nu ti-a raspuns nimeni.N-am ce sa-ti raspund daca nu am citit cartea si nici altele EXTREM DE ASEMANATOARE, sau poate am citit unele asemanatoare dar cum n-am citit cartea aia nu am de unde sa stiu.De ce nu postezi intrebarea asta la Arta si Cultura, poate ai mai mult noroc. Bafta!

| Unbearable explică:

Nymphetamine, din cate mi-amintesc, eu am pus o intrebare la care tu sau altcineva trebuia sa-mi raspundeti... happy