| lazio9 a întrebat:

Vreau sa tirmit niste poze de pe telef. pe calc. prin bloothoot cand fac conectiunea zice : Prea multe aparate active. Deconectati intai un aparat ce vrea sa zica cu asta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bluetooth nu suporta multe dispozitive in acelasi timp, are o limita de conexiuni care nu poate fi depasita. Trebuie sa inchizi coneziunea bluetooth la un mobil de exemplu ca sa poti conecta telefonul de pe care vrei sa trimiti pozele pe calculator, sau imprimanta daca e conectata prin bluetooth.

| lpavel a răspuns:

Conecteaza-te la pc, apoi deschizi fisierele telefonului din pc, mergi la poze dai copy si paste in pc! Bafta!

| lazio9 explică (pentru lpavel):

Nu ma lasa sa ma conectez...

| lpavel a răspuns (pentru lazio9):

Atunci fa ce a zis : Şofer!