| aanonimm a întrebat:

Vreau si eu articole sau referate despre cainii comunitari si cum am putea sa ii ajutam noi. Cel mai bun primeste, bineinteles,

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cel mai bine e să nu mai existe câini comunitari. Să nu mă înţelegi greşit, deci fiecare câine să aibă stăpân.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti ajuta cainii comunitari? simplu. i-ai acasa la tine pentru ca pe strazi sunt periculosi si trebuie eutanasiati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt si ei niste fiinte inocente, mi-e mila nu ca prostii care au raspuns pa.