| Andrada003 a întrebat:

Vreau si eu bancuri frumoase de ras! Cele mai multe si mai frumoase bancuri primeste funda!

Răspuns Câştigător
| floripufi a răspuns:

Uite cateva bancuri de ras:
Alinuta:
- Mami, ma arde fundul!
Mama Alinutei:
- Pai, arde-l si tu pe el!

Alinuta si fratele ei se intorc de la ziua de nastere a unui prieten. Pe drum, Alinuta il intreaba pe fratele ei:
- Nu ti-a fost rusine sa mergi de cinci ori cu farfuria dupa tort?
- Pai, nu! De fiecare data spuneam ca e pentru tine!

1 răspuns:
| justPink a răspuns:

Comandantul unei sectii de politie, colonelul, se afla la pescuit. La un moment dat se agata in undita pestisorul de aur.

"Domnu' colonel, domnu' colonel, te rog eu mult, da-mi drumul inapoi in apa si promit sa iti indeplinesc o dorinta!"

"Bine, ma pestisorule", zice comandantul. "Ia, hai, du-te inapoi in apa", si-i drumul. Dupa care se uita colonelul de jur imprejur, se tot gandeste la o dorinta si vede in departare, pe muchia unui deal, un cal.

"Pestisorule, vreau sa am scula cat a calului aluia din varful dealului".
Pocneste pestisorul din coada, ii indeplineste dorinta si pleaca.

Mandru, comandantul se duce direct la unitate si il striga pe soldatul Vasile:

"Soldat, vino imediat la mine! Baga mana in pantalonii mei!"

"Sa traiti, dom' colonel, da' cum sa fac asa ceva? Cum sa va bag mana in pantaloni?!?"

"Ordin, soldat!"

Baga soldatul mana in pantalonii colonelului, iar colonelul il intraba:

"Ei, ce parere ai?"

"Domnu' colonel, sa traiti, da' asa pi...zda n-am mai pipait niciodata!"
Traim intr-o tara de tampiti!