| Nicollet a întrebat:

Vreau si eu o dieta de slabit, usoara si eficientahappy multumesc

2 răspunsuri:
| Anna_8997 a răspuns:

Intra pe www.dietapersonala.com si acolo completezi un test si o sa ai o dieta usoara si eficienta.

| Dizz a răspuns:

Dimineata -cereale(din porumb sau ovaz-simple costa putin si sunt sanatoase) cu lapte
pranz-
cartof fiert cu pui la gratar(iei 3kg de cartofi si o caserola de piept sau pulpite si iti ajunge 2 saptamani)
o alta alternativa mamaliga cu branza,paste cu branza si sos de rosii(atat nu mai adaugi nimic),peste cu mamaliga,supa de legume,orez cu ciuperci,salata de(sfecla rosie,varza rosie,de rosii)cu pui.
cina-iaurt,fructe, peste,, salate.
Sport 1 ora/zi
Apa,ceaiuri, lapte, sucuri naturale(2l/zi)
Si incearca si putin sport :*.
Take care