| Ionutszu a întrebat:

Vreau si eu o lista, nu lunga cu cateva jocuri pentru laptop ce nu necesita internet si pe care le pot gasi rapid pe amumite site-uri (fl) eventual imi puteti lasa un link. Nu vreau jocuri cu performante de extra gaming, o gragica moderata, poate fi orice si apreciez pe cei ce ma ajuta. O zi buna!

1 răspuns:
| Ermianto a răspuns:

Jocurile mele preferate au fost Assassin's Creed( seriile cu Ezio Auditore, adica AC2, Brotherhood si Revelations) si Tomb Raider 2013. Ar trebui sa le gasesti destul de usor.
De asemenea poti incerca orice joc din seria Assassin's Creed, toate au o poveste frumoasa in spate