| acdcfan a întrebat:

Vreau si eu sa gasesc colegi pentru o trupa rock. Imi mai trebuie un chitarist, un basist, un baterist si un solist vocal. As vrea sa fie pasionati de muzica si sa doreasca sa se tina de treaba si in rest sa le placa muzica hard rock si heavy metal si trupe ca Ac/Dc, Metallica, Kiss, Led Zeppelin, Black Sabbath, Iron Maiden etc.

Răspuns Câştigător
| controlled a răspuns:

Viziteaza niste cluburi de rock din orasul tau sau din altul daca tu nu ai in oras si ai sa gasesti sigur.

6 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Si eu vreau o trupa! Si mai ales cu cineva care se tine de treaba! Ascult rock, trash metal, heavy metal si altele de genul asta big grin
App, tu cati ani ai si de unde esti?

| Diana7383 a răspuns:

De unde esti?
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut membri pentru trupa sunt din Constanta pentru cine e interesat id meu: bloody. tear_emo

| ● Extra Acidϟ αşα сă own a răspuns:

Deci:Xador rockul:Xsh eu imi caut colegi pr o trupabatting eyelashes...add metonguealexandra. mihai81 s.au emo_girl00950blushingbyebatting eyelashes

| Zuzu_8050 a răspuns:

Tu esti unu dintre chitaristi nu?

| Toddy97 a răspuns:

As vrea eu ca soist si chitarist, sunt cam incepator la chitara, dar iau lectii, scriemi pe yahoo:vladcostin97@yahoo.com