| msunshine a întrebat:

Vreau si eu sa ma tund scurt scurt, insa nu stiu cum mi.ar sta.am fata rotunda si fruntea lata.insa m-am gandit ca daca m-as tunde scurt sa-mi fac ceva cu breton.sau nu stiu.pentru ca m.am saturat de parul mediu/lung si as vrea o schimbare happy. ceva idei? big grin

2 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Sa lasi parul in pace mult mai draguta este o fata cu parul lung.Multe pling ca ar vrea un par lung dar nu mai pot ca este tocit la capete si deteriorat de atitea caldari de vopsea. Parul creste cu 20 cm in 20 de luni eu zic sa te astimperi si sa il ingrijesti

| msunshine explică (pentru Maidanezul):

M-am decis ca nu mai vreau sa-l tund. eventual o sa imi iau din varfuri si o sa il las lung. Multumesc pentru raspuns happy