| irina41099 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi faceti top 10 nume de baieti si top 10 nume de fete. Cele mai frumoase fundita. Puteti folosesi si nume americane, romane, franceze, care va plac cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| รยŦlєtєl a răspuns:

Nume de fete: Nume de baieti:
Adelina Wiliam
Noelia Eric
Paula Karl
Anastasia Eduard
Ecaterina Albert
Anat Robert
Annabel Damian
Cecilia Darius
Genoveva David
Liana Jack

6 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Baieti:
Darius, Dani, Jack, David, Sebastian, Lorand, Octavio, Bogdan, Carlo, Orlando.
Fete:
Bella, Christa, Dalina, Isabelle, patricia, Lora, Cassandra, Rebecca, Riana, Sorina.

| Anddreee a răspuns:

Baieti:
10.Darius
9.Bogdan
8.Sebastian
7.Edi
6.Denis
5.Teo
4.Matei
3.David
2.Andrei
1.Cristian

Fete:
10.Anca
9.Antonia
8.Carolina
7.Beatrice
6.Camelia
5.Astrid
4.Sonia
3.Ariana
2.Anda
1.Andreea

| mada1820 a răspuns:

Nume baieti:Nicolas,Fabian,Alexander,Harun,David,Remus, Sebastian, Paul, Adelin, Eduard.Nume fete:Raluca,Daria,Alice,Eliza,Giulia,Selena, Sara, Erica, Andra, Alessia

| ana5 a răspuns:

Nume de baieti; 1.Albert,2,Andy,3.Bogdan,4.Cristian,5.Yannis,6.Madalin,7.Liviu8.Laur,9.Darius 10.Raul.Nume de fete:Adelina,Aida,Raisa,Natalia,Carina,Clara, Daiana, Eda, Ema, Roxana

| DeeDeeTa a răspuns:

Nume de fetebig grinaria,Sara,Selena,Julia,Raisa,Alessia,Raluca,Rebeca,Amanda,Daiana iar Nume de baieti:Alin,Eduard,Justin,Raul,David,Andrei, Matei, Alex, Radu, Cosmin... funda?

| Stufy a răspuns:

Fete:
Maria
Elena
Selena
Anastasia
Stefania
Melania
Mely
Beatrice
Sibel
Lori
loredana
Bianca
Baieti:
Stefan
Ciprian
Dragos
Darius
Matei
Tudor
Cosmin
Gabriel
Mihai
Mircea