| georgiiiy a întrebat:

Vreau si eu un program de editat poze, care sa micsoreze anumite parti ale feteiwinking

multumesc big hug

fundita:*

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Numai photoshop poate face acest lucru, dar trebuie sa stii sa-l folosesti! Nu multi stiu sa-l foloseasca si sa-l manuiasca(sa fie cu adevarat priceputi) te poti ruga de un prieten sa te ajute!

http://download.kappa.ro/action__file/id__997

Succes!

| fluturas a răspuns:

Photo Instrument este si simplu de folositwinking

| medgirl a răspuns:

Poti folosi Photo Editor, il poti scoate de pe net, scrie pe google Photo Editor download si vei gasi, sau Photoscape, dar in Photo Editor e mult mai usor!

| traficanta a răspuns:

Photoshop, cine altu`?

Si in Photoinstrument poti sa faci asta, si mi se pare ca si in Gimp.