| Iubirikiii a întrebat:

Vreau-si-eu-versurile-de-la-melodia-egoista-de-belinda-f t-pitbull-le-as-vrea-si-in-romana-mersi-anticipat-funda- x

Răspuns Câştigător
| regalame1beso a răspuns:

Ti le pot traduce euu!happy
mami eu nu sunt egoist faza e ca eu stiu ce vreau (EOH EOH EH EOH EOH AH EGOiSTA EGOiST.
EOH EOH EH EOH EOH AH EGoiSTA)
Am dat totu-l pentru tine si nimic pentru mine. De ce oare o fi asa? Egoist intr-o lume asa fericita a iubi inseamna a imparti a da si a primi egoist!

Esti tu acea care nu vorbeste clar mami lasa vrajeala, zi-mi cu cine umbli si iti zic cine esti tu asa cum zice bunica mea, aici nu e timp timpu e bani care nici dumnezeu nu te intelege
Nu nu simt ca se duce ca vantu asa ca dati tare ai mei
o secunda ti-am mai dat din timpu-l meu si nu sti cat ma caiesc o secunda ti-a, mai dat si asta a fost sfarsitu tau egoist/A
refrenu ego..egoist.2
puteai o zi fi morfina din pielea mea
dar ai pierdut egoistule
gandindute doar la tine si ai aprins focu in mine blestemat sa fi egoist

egost nu sunt ieri maine nici azi
realist si viu
tu stii daca te legi de mine razboi curat
nu omori soldatu asa ca ai grija cu focu ca o fac
o secunda ti-am mai dat din timpu-l meu si nu sti cat ma caiesc o secunda ti-a, mai dat si asta a fost sfarsitu tau egoist/A

egoo egoo egoo egoist. 4

Cand iubesc si simt eu nu masor timpu traiesc fiecare clipaa mai mult nu-mi pasa ma duc cu vantu nu traag duuupa mine si amintirile
o secunda ti-am mai dat din timpu-l meu si nu sti cat ma caiesc o secunda ti-a, mai dat si asta a fost sfarsitu tau egoist/A
si iar refrenulaughing
off a fost foarte obositor locuiesc de 8 ani prin spaniaa asta insa e foarte greu sa aiba senshappy cuvinntele din melodii in alta limba `pupici si sper ca merit o funda ca m-am chinuit nu am facut cum fac altii dau pe google traductor copy si paste!:-|