| anonim_4396 a întrebat:

Vreti sa facem un grup pe WhatsApp? Pare amuzant si interesant

50 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am unu dar se vorbeste in engleza si au voie doar membrii iluminatiilor atat

| RAY a răspuns:

Nein danke

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

De ce? Esti lau

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

De ce sa nu stam pe TPU si sa ajutam alti useri? de ce sa ne pierdem timpul aiurea?

| relian a răspuns (pentru RAY):

Ajuti alti useri cu ce anume? Hai ca esti tare de tot laughing iti zic eu ce face multa lume pe aici. Pierde timpul aia face, ca de ajutor sa fim realisti care pe cine ajuta? Povesti de astea da sa ne laudam dand di gura ce frumos e

| RAY a răspuns (pentru relian):

Ai dreptate si tu in asta, dar tu vrei sa vb pe wapp?

| relian a răspuns (pentru RAY):

Daca vreau sa vorbesc pentru whatsapp? Nu stiu daca pot, cel putin cu cei de pe aici, cand ajung eu acasa voi deja sunteti in lumea viselor laughing Dar daca as gasi pe cineva cu care as avea ce sa discut de ce nu.
Dar chestia asta sa vorbesti acolo asa cu necunoscuti nu stiu cat de atractiva este, eu sincer sa fiu nici cu ai mei nu prea ma omor sa vorbesc.Nu sunt genu care sa stea pe telefon sa vorbeasca nimicuri sa spun asa, eu cand folosesc telefonul o fac doar daca am ceva de spus, cum sa spun, nu vorbesc de dragu dea face conversatie.Chestii de astea o fac stiu si eu cand iesi undeva la un bar sau la cineva, atunci stai la povesti.stiu sunt multi care fac asta si pe telefon dar mie sincer numi place.Am spus eu de ce nu dar ca idee, practic mai greu.Nu e de nr de telefon sau alte povesti, nr de telefon nu este un secret.

| SilentRain a răspuns:

Nein danke

| VibeTrix a răspuns (pentru SilentRain):

Ba, da’ ce rai sunteti, sa-mi bag ceva laughing

| SilentRain a răspuns (pentru VibeTrix):

Ich bin nicht schlecht, ich bin Deutsche

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ceva amuzant, glumele lui putin https://www.youtube.com/watch?v=WhZOi2y75SM

| VibeTrix a răspuns:

Inclusiv cu tine, da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nein danke

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vă mușcă nimeni, chill

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Nu e de asta, raspunsul adevarat ti l-a dat nu gasesc nume.

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Wtf, m-am nascut in 1918! Uita-te mai bine la profilul meu!

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Ai tu 100 de ani cum am eu doar 12.

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tu chiar ai vreo 12, pana mea

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Cum zici tu...

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Tu chiar ai 14 rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))) Cum am zis, ma amuza cand pokemoni care nu au nici 18 ani ma fac pe mine copil.

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Wow esti demon? Ne posedezi telefoanele dupã... nein am destui draci pe cap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Nu pare nici amuzant, nici interesant.Pare plictisitor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

NU ai inima!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce spui asta? sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu fi trista ciutanco. E un lucru bun laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Clar ca tu consideri ca e un lucru bun))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi pare rau ca nu sunt RAy atunci, ce sa zic...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa nu-ti paralaughing2 de ray? E prea mult si pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce as putea sa vorbesc cu o copila de 13-14 ani?

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand nu am 13-14 ani, iar in al 2-lea rand, nu vad rostul raspunsului tau daca nu e unul afirmativ.

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Https://i.imgur.com/fuhlas9.png

Ai fix 14. big grin

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am 14, am 15. De parca tu ai avea mai mult, ce dq

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Omul cat traieste invata. ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te cred. Tu esti un exemplu bun happy

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

''pedofil drogat''?laughing N-am 30 de ani, nici macar 20. Si da, daca erai putin mai mare poate erai mai matura, din ce ai scris pe TPU pana acum ma duci cu gandul la un copil, atat la propriu cat si la figurat.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru KoroSensei):

Daca chiar vrei sa vorbesti cu mine, astept numarul de telefon in pm, chiar vorbesc coerent:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si totusi, de ce vrei un grup cu niste retardati?

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

La asta ma gandeam si eu

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Ma bucur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ai avea 15, cu ce ai fi mai presus?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una nu mi-aș da nr. pe net niciodată.

| Kuroo a răspuns:

O sa-ti raspund la toate intrebarile pe care le vad la notificari. ((;
Din nou grup? Nu mai era unul acum 4 ani?

| NoobCaNoob a răspuns:

Nein nein nein nein!

| VallyB a răspuns:

Ar fi amuzant si interesant, daca is persoane misto acolo.