| BlackAndWhite1 a întrebat:

Vreti sa muriti batrani sau tineri? Si de ce

Răspuns Câştigător
| LeZizu a răspuns:

As vrea sa mor la o varsta medie sau inainte sa ma ajunga dureile batranetii sau adevaratele probleme ale acesteia. Nu vreau sa sufar sau sa ii fac pe ceilalti din jurul meu sa sufere din cauza problemelor mele. Inainte sa mor sa stiu ca toate lucurile din jurul meu sunt puse la punct si tot sint bine si ca nu depind de mine, doar sentimental doar or sa depinda.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 60 de ani, ca sa nu trag durerile dupa mine in pat

| Musique a răspuns:

35 e ok.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu nu vreau să mor deloc. : ))

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns:

Depinde.

| BlackAndWhite1 explică (pentru T0T):

De ce anume depinde?

| T0T a răspuns (pentru BlackAndWhite1):

De viață.

| OldSoul a răspuns:

Nu conteaza, mai devreme sau mai tarziu tot voi muri, asa ca tot una imi e.

| BlackAndWhite1 explică (pentru OldSoul):

Depinde ce viata ai pana mori.

| RainmakerX a răspuns:

100 e un numar rezonabil.Glumesc.80 deoarece iti poti vedea nepotii si copiii crescand si nici nu ajungi un schelet care sa zaca la pat.Eu unul nu as vrea sa fiu o povara+ ca de la o varsta vin bolile si nu e asa de tare sa te chinui, mai ales in ultimii ani de viata.

| AirănMeidăn a răspuns:

pe la vreo 40-45

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa mor cat mai tarziu.

| BlackAndWhite1 explică (pentru anonim_4396):

Deci it place viata :-).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la vreo 60-70 de ani.