| FlorinGabriel567890 a întrebat:

Yahoo Groups se desfiinteaza pe 15 decembrie? Deci se desfiinteaza si Yahoo Mail?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu, doar Yahoo groups, pana si motorul de cautare il vor inchide cica. Daca ar inchide mail-urile ar nenoroci pe toata lumea, gandeste-te cate alte conturi depind de mailul tau, ar fi fost jale toatala.

| FlorinGabriel567890 explică (pentru Drimmero):

Cata lume crezi ca mai foloseste yahoo mail? Mi se pare ca sunt mult mai multi care folosesc gmail sau outlook. Nu stiu sigur, asa cred.

| FlorinGabriel567890 explică (pentru Drimmero):

Daca s-ar inchide google-ul, iti dai seama pe cate lume ar nenoroci? Dar nu cred ca se va intampla niciodata, decat daca va aparea alt motor de cautare mult mai bun.

| FlorinGabriel567890 explică (pentru Drimmero):

Ar nenoroci pe toata lumea, dar crezi ca pe patronii aia ii intereseaza asta? Nu, cand nu mai au pofit sau au profit mult mai mic isi inchid firma. Apropo, mai e popular yahoo mail ca inainte sau e in scadere?

| Drimmero a răspuns (pentru FlorinGabriel567890):

Nu stiu daca mai e asa popular, inca folosesc yahoo mail dar si g-mail, dar mai la indemana imi e yahoo avand cont vechi acolo care mi-a fost folositor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu se inchide yahoo mail.

| FlorinGabriel567890 explică:

Se inchide, nu se desfiinteaza