| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Cam cati dintre voi ati facut deja Bradul de Craciun?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il am de la Paste.

| Freya1 a răspuns:

Eu nu îl fac decât fix înainte de crăciun. Asta şi pentru că aşa îmi e obiceiul şi şi pentru că trebuie să îmi vină unul frumos natural de la munte.

| Catrice a răspuns:

Yeeeeeeeeeee
Urmează zilele astea.

| Andreeush a răspuns:

Eu l-am facut de pe 7 decembrie?

| SilentRain a răspuns:

Eu nup

| RainmakerX a răspuns:

Al meu este in curte. E mai comod asa.

| Lioana a răspuns:

Nu l-am facut inca dar acum ca ai amintit de asta ma gandesc ca ar trebui sa-l fac.

| ForeverAlone97 a răspuns:

In curand mi-l scot de pe balcon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu fac brad. Lipesc in geam o stea de lumineaza pana in Ianuarie, apoi o dau jos.

| wpetterssone a răspuns:

Eu nu sărbătoresc această sărbătoare și nici nu am făcut brad.

| ibaal a răspuns:

laughing unii l-au facut de la Sf. Andrei laughing whistling

| qieiqpalz a răspuns:

Yee (neata) eu nu fac brad am un fel de brad care lumineaza e un fel de veioza nu stiu sa explic