| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Care este sarbatoarea de care va temeti cel mai mult ca o sa vina?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

8 Martie. Trebuie sa ma scobesc de bani.

| Golyat18 a răspuns:

Sarbatoare mmmm nu mi-e teama de vreo sarbatoare in schimb imi e teama de ziua mea de nastere.

| sasaomulsubtire a răspuns:

1 DECEMBRIE-Ziua nationala a Romaniei. De ce? Pentru ca de ziua nationala apare in fata norodului un sas* care ne zice 4 propozitii pe ritm de "Somnoroase pasarele" si s-a mai dus pe p*** un an din istoria tarii, fara nimic nou in conducere! NOU SI EFICIENT! De asta ma tem!

| Golyat18 a răspuns (pentru sasaomulsubtire):

Nu presedintele conduce ca sa stii si tu ci rahatul de psd

| sasaomulsubtire a răspuns (pentru Golyat18):

Ai vazut filmul "Body of LIES"? Acolo e la fel. Nu stii cine e maherul. Iar la final se adevereste ca toti sunt mana in mana ca sa-l faca pe unul(acel unul* ar fi cam tara asta).Dar nefiind ceva personal! Just business! Ca sa stii dumneata! nimic nu e ceea ce pare. Toti sunt vinovati +noi.