| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Ce ai prefera dintre:

Sa fi un mare geniu care va ramane in istorie, dar atat de obsedat de munca sa incat nu mai ai timp de nimic altceva
sau
Un om normal pentru care arta, stiinta sau filozofia sunt doar o pasiune?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pot zice ca nu m-ar tenta nicio varianta, cele din a 2-a varianta pot sa zic ca nu sunt chiar pasiuni ci doar aprecieri la o scara mai redusa,, nu imi ocupa mintea prea mult.

| Catrice a răspuns:

The big genius.

| SG1995 a răspuns:

1. Măcar realizez ceva.

| Plato a răspuns:

Varianta a doua sunt deja, si nu cred ca m-ar tenta prima. Imi place sa raman anonim si sa ma bucur de opera altora, chiar daca poate e egoist.

| DorelExpertu a răspuns:

Ala care fura mai multe fete.

| ioana995 a răspuns:

Cred ca geniul are mai mult de castigat.