| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Ce alegeti dintre:
- regurgitatie profesionista
sau
- sa ai o obsesie cu cantatul la pian?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Prefer varianta cu pianul.

| DeathIncarnate a răspuns:

Yee(tot salut)!
Obsesia in legatura cu pianul.

| Hammurabi a răspuns:

Regurgitație profesionistă?
Ai sbp ce-a mai apărut pe lumea asta. laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pian.

| Yee explică (pentru Hammurabi):

Yee! Da, tipu' ce a fost recent la "Romani au Talent". Eu cred ca regurgitatia as alege. Gandeste-te doar ce fata ar face oameni cand m-ar vedea ca scuip chesti inapoi dupa ce le manac (in mintea mea suna mai inteligenta propozitia)!

| Hammurabi a răspuns (pentru Yee):

Dacă îmi aduc bine aminte, tipul de la "Românii au Talent" a spus că la el e vorba de un fel de anomalie anatomică de poate face asta.
Parcă spunea că i-au spus medicii în urma unor controale medicale.
Presupun că la Stevie Starr te referi.

| bvzmsam a răspuns:

Poate obsesia de a canta la pian, nu vd cu ce ma ajuta sa imi bag si scot aerul in si din stomac. Macar muzica la pian ma va relaxa.

| Yee explică (pentru Hammurabi):

Yee! Da, la el ma refer.