| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Mai este cineva in situatia in care nu a invatat pana acum la simulare si sta cu 7 pagini deschise, toate pline de argumentari si razumate?

4 răspunsuri:
| wpetterssone a răspuns:

Simularea este o simulare de examen. Recent, am participat la simulări practice pentru serviciu. Dacă aș fi învățat cu câteva zile înainte de examenul practic, în condiții de stres și de situații neprevăzute unde se poate face diferența dintre unul bun și unul foarte bun, nu aș fi trecut de examene, din simplul fapt că este foarte multă informație de cumulat în timp foarte scurt.
Nu vă mai pregătiți pentru teste, simulări și examene cu o lună înainte de ele, ci învățați la timp ceea ce vi se predă. Nu rata o oră doar pentru a ieși cu „prietenii" în oraș. Învățați să învățați cu adevărat!

Răspuns utilizator avertizat
| mihaixxxx02 a răspuns:

Cand eram ca tine notele de lasimulare nu influentau reusita (nu stiu acum) important e sa promovezi la sfarsit de an. succes!