| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Manelele pot afecta inteligenta?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cred ca e invers. Lipsa de inteligenta duce la ascultarea de manele. Inca nu am vazut un om inteligent si cult care sa asculte manele, (ca mai apoi sa ii fie afectata inteligenta).

| RAY a răspuns:

Daca tigani erau chiar asa prosti cum se afirma mai sus nu erau stapani romaniei,dar sunt stapani romaniei,au vile,au propile lor cartiere,traiesc din ajutoare sociale,oameni inteligenti, romanii cumpara haine de la ei, tot romanii se imbata ca porci pe piesele lor apoi le auzi ca maneaua e naspa, deci clar manelele nu afecteaza inteligenta din contra mareste smecheria, vezi tu sa fie vreun tigan chemat la dna? doar romanii se fura unul pe altul, numai vorbesc ca astia care injura tigani fac pe ei cand vad tigani pe strada, pe net e usor sa jignesti, sa fi rasist real e alta poveste

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Sebastin695 a evaluat răspunsul tău Daca tigani erau chiar asa prosti... ca fiind amuzant şi eronat.)))))))))))))))))) din pacate nu e amuzant e al naibi de real

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai ajuns sa asculti manele nu prea mai ai ce sa iti afecteze

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca o ai foarte slaba, cu siguranta.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da devii prea cocalar daca asculti prea mult.

| siriusblack98 a răspuns:

Ma indoiesc ca cei care sunt fani infocati ai manelelor poseda o inteligenta vasta care poate fi afectata.

| HadesSs a răspuns:

De cele mai multe ori nu ai inteligenta cand asculti manele sau esti beat mort laughing