| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Voua va place Islanda? Mie imi plac foarte mult peisajele si limba lor interesanta.

Răspuns Câştigător
| Delilahhh a răspuns:

Daaa... Mă fascinează. Vulcanismul, peisajele, natura și stilul de viață. Tot ce înseamnă Islanda pentru mine e "oau". Imagineaza-ti cat de deosebita e pentru turisti. Eu studiez geografie. Pentru mine de o mie de ori mai interesanta.

7 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Yee(Tot Salut)!
Absolut, m-as muta acolo, ai vazut ce femei faine sunt acolo?happy

| Yee explică (pentru DeathIncarnate):

Yee! Da, am vazuthee hee)

| Drimmero a răspuns:

Nu...de ce m-ar atrage o asa tara accidentata geografic?

| J0B0MAT a răspuns:

Yee!
Nu.

| wpetterssone a răspuns:

Da, îmi place și Islanda, alături de Scandinavia, Elveția, Austria și România.
În ultimele șase luni am fost în Islanda de câteva ori. Peisajele sunt foarte frumoase.

| Yee explică (pentru wpetterssone):

Yee! Cam cat costa un bilet de avion si cam cat timp dureaza calatoria?

| wpetterssone a răspuns (pentru Yee):

Un zbor Arlanda - Keflavik durează în medie 3 ore, iar prețul unui bilet este de aproximativ 1800 SEK (170 EUR).