| Dadada111 a întrebat:

Zbor pt.prima data cu avionul si as vrea sa stiu daca am. voie cu extensii clip on in bagajul de mana?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai voie. Odată le aveam puse și nu treceam de securitate și m-au pipăit ăia, m-au cautat pe peste tot, dar evident, nu aveau ce găsi. În final când am scos tot din geantă, buzunare, tenesi, pana și sutienul, mi-am dat seama că am extensiile puse și le-am zis. Au vrut sa le vadă, s-au uitat și am trecut. A fost amuzant, au râs și ei la urmă, dar la început mă panicasem. Trebuie să fie strânse, aranjate și când te întreabă, sa zici de ele ca să nu ai probleme. Succes!