| anonim_4396 a întrebat:

Zice un neamț: "the only Romanians I ever met are lousy two-faced backstabbers". Ce vrea sa insemne asta?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cam ciudat ca un german sa spuna asta in limba engleza, majoritatea asa sunt cwrve cu o mie de fețe,oamenii fara cultura, educatie, bun simt, ipocriti, falsi, mincinosi

| ShaOfHatred a răspuns:

Ca suntem niste tradatori care fug ca niste fricosi cand vine vorba de o chestie care ne ameninta. Se referea la faptul ca in al doilea razboi mondial noi i-am tradat pe nazisti pentru ca am fost prea fricosi ca sa acceptam infrangerea.

| 393Dan a răspuns:

Ca intalneste doar tigani

| DrGoogle a răspuns:

Poate vroiau sa zica lazy bastardlaughing)

| DroIja a răspuns:

Că îi place cultura noastră.